Новини

MONATIK і Apple Music випустили аудІоверсІю легендарного стадіонного шоу мультиартиста

6 Травня 2020

Успіх стадіонного шоу MONATIK продовжує підкорювати все нові й нові вершини та серця людей з усього світу. Майже 2 мільйони 500 тисяч користувачів подивилися шоу на офіційному YouTube-каналі артиста всього за 4 місяці. Десятки телеканалів у 5 країнах світу транслювали шоу для своїх глядачів.

Спільно з Apple Music артист презентує шоу в інноваційному форматі. Світова стрімінгова платформа, з якою MONATIK пов’язують давні дружні та партнерські стосунки (нагадаємо, що в рамках свого гастрольного туру Штатами мультиартист побував у центральному офісі Apple в Лос-Анджелесі), вперше здійснює аудіореліз шоу з живим звуком, поєднавши його з live-виступами.

MONATIK: “Відтепер наше #МістоЯкеLoveItРитм можна не тільки побачити на просторах Інтернету, але й послухати, прислухатися, і, можливо, почути щось нове, згадати про щось дуже важливе… Наприклад, емоції, яких нам сьогодні так не вистачає. Відчуття свободи… дотики… єдиного цілого… звуки приємно приголомшуючих унісонів міста Ритму. Міста, яке будувалося більше року, кипіло шаленими емоціями та енергетикою не більше трьох годин, а потім, як і годиться чомусь грандіозному, довгоочікуваному і неповторному — зникло назавжди, залишивши такі добрі спогади та емоції в наших відкритих серцях, пам’яті і… цьому альбомі! Я вдячний всім, хто того такого особливого першого дня літа 2019 був із нами! Можу з гордістю сказати, що цей альбом ми зробили разом з Вами! Ви, наші шановні слухачі, — головна його емоція, головний звук, основний вітамін! Ми разом, кожен із нас — #LoveItРітм! Зовсім скоро — нові приємні сюрпризи, релізи та проєкти, а поки що… давайте візьмемо навушники, включимо голосніше цей альбом — і разом почнемо складати літо і добрий, здоровий час.

ЛІНК НА APPLE MUSIC:

https://music.apple.com/ua/album/love-it-%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%BC-olimpiyskiy-live/1511353116?l=ru