Новини
12 листопада
2019

СолоХу офіційно визнано Найспортивнішою співачкою України

Національний проект Книга Рекордів України, офіційно акредитована Книгою Рекордів імені Гіннеса визнала українську співачку СолоХу Найспортивнішою співачкою України за досягнення у професійному спорті. Диплом було вручено 10 листопада на чемпіонаті з Перукарської майстерності та візажу.

За рекордно короткий час підготувалась до змагань з бодібілдінгу (4 місяці) СолоХа увійшла в 5-ку кращих спортменок Південного регіону в жовтні 2019 року.

— Я б хотіла зазначити, що вважаю спорт невід'ємною частиною життя кожної людини, і незважаючи на свій щільний графік, займаюсь декількома видами спорту, а останні 4 місяці професійним серйозним фізичним навантаженням. Я люблю спорт й живу ним, і не розумію людей, які говорять, що на спорт їм не вистачає часу, що заважає сім'я, робота, немає вільного часу й так далі. Вважаю, що для занять спортом не повинно бути причини — це людська природа, адже виживає сильніший. Для артиста спорт — дуже важлива складова, оскільки тонус впливає на красу й харизму зірки, яка повинна бути ідеальна у всьому! Я завжди щиро ділюся своїми спортивними досягненнями з людьми, це відкрита тема для тих, хто бере приклад, хоче бути красивим, струнким, усміхненим й може поділитись своєю енергією, адже її вистачить й оточуючим — мені завжди роблять комплімент, що я надто енергійна, й це правда. Я завжди на позитиві, тому що почуваю себе здоровою, і відповідно, щасливою. На початку літа мені запропонували взяти участь в фітнес змаганнях всеукраїнського рівня, організаторами якого є Федерація Бодібілдингу України (IFBB), для мене це стало метою для перемоги. Тому я готувалась до цих змагань, як до важливої спортивної події мого життя й навіть 5 місце серед професійних спортсменок, які займаються роками, для мене – велика перемога. Окремо, хочу подякувати моїм тренерам їх професіоналізму, правильній підтримці й віру в мене: тренер в Одесі, Євгеній Кульчицький та тренер в Києві, Тарас Копил, — коментує СолоХа.


За матеріалами: Прес - служба виконавця
Ефір
Воспоминания
NK
Кожного дня
СКАЙ
Холодно
STACIE
Лей, не жалей (remix)
Макс Барских
Інстинктивно
Mirami
N.U.M
Alina Pash
Дом
Артем Пивоваров
Холодно і тепло
ULIANA ROYCE
Планети
Alyosha
Ренессанс
Иван Дорн & Роман Бестселлер
Вирулю
GRLS
Роздягни мене
O.Torvald feat. Yulia Yurina
#Вільна_каса
Jerry Heil
Енергія
Nazar YA
Останови
Юлия Войс
З тобою
PEOPLE INSIDE
Поринай (Lyric video)
Sonya Kay
Василь
СолоХа
Бомба
АГОНЬ & И. Горбачева
Офлайн (Official video)
Anna PETRAsh
Не мовчи
Беz обмежень
Ne Dogorela
Tanya Li feat. Mchlss
Фото на пам’ять
Віталій Козловський
Не уходи домой
TamerlanAlena
Тікай
KLER
Небо на двох
AVIATOR
ELEFANTE
NK
Пташка
Тартак feat. Вахтанг Кікабідзе
Пірнай
Alyosha & Vlad Darwin
Вабити
Тіна Кароль
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv