Новини
12 листопада
2019

СолоХу офіційно визнано Найспортивнішою співачкою України

Національний проект Книга Рекордів України, офіційно акредитована Книгою Рекордів імені Гіннеса визнала українську співачку СолоХу Найспортивнішою співачкою України за досягнення у професійному спорті. Диплом було вручено 10 листопада на чемпіонаті з Перукарської майстерності та візажу.

За рекордно короткий час підготувалась до змагань з бодібілдінгу (4 місяці) СолоХа увійшла в 5-ку кращих спортменок Південного регіону в жовтні 2019 року.

— Я б хотіла зазначити, що вважаю спорт невід'ємною частиною життя кожної людини, і незважаючи на свій щільний графік, займаюсь декількома видами спорту, а останні 4 місяці професійним серйозним фізичним навантаженням. Я люблю спорт й живу ним, і не розумію людей, які говорять, що на спорт їм не вистачає часу, що заважає сім'я, робота, немає вільного часу й так далі. Вважаю, що для занять спортом не повинно бути причини — це людська природа, адже виживає сильніший. Для артиста спорт — дуже важлива складова, оскільки тонус впливає на красу й харизму зірки, яка повинна бути ідеальна у всьому! Я завжди щиро ділюся своїми спортивними досягненнями з людьми, це відкрита тема для тих, хто бере приклад, хоче бути красивим, струнким, усміхненим й може поділитись своєю енергією, адже її вистачить й оточуючим — мені завжди роблять комплімент, що я надто енергійна, й це правда. Я завжди на позитиві, тому що почуваю себе здоровою, і відповідно, щасливою. На початку літа мені запропонували взяти участь в фітнес змаганнях всеукраїнського рівня, організаторами якого є Федерація Бодібілдингу України (IFBB), для мене це стало метою для перемоги. Тому я готувалась до цих змагань, як до важливої спортивної події мого життя й навіть 5 місце серед професійних спортсменок, які займаються роками, для мене – велика перемога. Окремо, хочу подякувати моїм тренерам їх професіоналізму, правильній підтримці й віру в мене: тренер в Одесі, Євгеній Кульчицький та тренер в Києві, Тарас Копил, — коментує СолоХа.


За матеріалами: Прес - служба виконавця
Ефір
Перемагай
Stas Shurins
Холодні ночі листопаду
ЛТК
Just do it
Рената Штифель
Кава з молоком / Official music video /
ШОКОЛАДКА
Дай огня
Сергей Мироненко
Доню, не плач
KAMALIYA
Моя любов
DZIDZIO
Солодка кара
Злата Огнєвіч
Не уходи домой
TamerlanAlena
Вабити
Тіна Кароль
Не знаю
Michelle Andrade
Весь світ
Беz обмежень
Ніжно
Barabanova
2 дні (Lyric Video)
LAUD
Океан - Official Music Video
KETA RINA
Voda
Gena Viter
Дим
Время и Стекло
2000
Артем Пивоваров
Моя любовь
Машa Тимошенко
Янголи плачуть
Оля Цибульська
Просто танцюй
Bakun & Ірина Федишин
Запали вогонь (Official music video)
Lisa Bajrak
#LOVE
Kishe
Take Me
Vanotek & Myata
Любити
Анна Розумовська
999
Mozgi
Вода (Не такі, як всі)
On i Ona
Історія України за 5 хвилин
ТНМК
Мені казково
TARABAROVA
Шаленій
DILEMMA
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv