Юлія Думанська

Юлія Думанська

Юлія Думанська — українська співачка.
надане прес-службою співачки

Львів'янка Юлія Думанська народилася 13 червня 1991 року в сім'ї Оксани та Ігоря Думанських. Дівчинка ходила до звичайної школи, а в глибині душі прагнула до творчості та самореалізації. Мабуть, саме тому вона намагалася спробувати себе у найрізноманітніших сферах — хореографія, спорт, а також музика, яка і залишила у серці Юлі найглибший слід. Таким чином майбутня співачка переконалася, що музика — це її покликання. 

Вдень дівчинка сиділа за шкільною партою, а після уроків ходила до викладачів, які давали їй уроки вокалу. Учениця займалася в кількох вокальних студіях, аби здобути якомога більше знань та навичок.

Після закінчення школи Юлія вступила до МЛУ ім. Івана Франка на географічний факультет (кафедра менеджмент туризму). Вибір професії базувався на любові до подорожей та історії. Протягом всього терміну навчання в університеті та навіть після його закінчення дівчина не полишала музику — це був її найкращий спосіб самовираження.

Коли Юлії виповнилося 17 років, вона пройшла кастинг до львівського гурту «Гламур» і співала в ньому протягом наступних п'яти років. Коли артистка відчула, що її розвиток у межах проекту зупинився, вона вирішила залишити своїх колег та піти з колективу. За словами самої співачки, вона відчула в собі потенціал, який реалізувати у «Гламурі» повною мірою вже не мала можливості. У цей переломний момент свого життя Юлія знайомиться зі співаком Віталієм Козловським, який розгледів у ній великі перспективи та переконав у необхідності сольної творчості. Таким чином, у 2013-му відомий український співак став продюсером Думанської.

Після підписання контракту було презентовано дуетну композицію «Тайна» та кліп до неї, де режисером виступила Катя Царик. Відеоробота здобула неабияку популярність на музичних телевізійних каналах: наприкінці 2014 року пісню «Тайна» було номіновано на престижну музичну премію YUNA в категорії «Кращий дует». Після такого успіху Юлія нарешті наважилася на сольну роботу, результатом якої стала композиція «Мама, прости». Відеокліп на неї відзняв режисер Євген Тимохін.

Крок за кроком співачка поповнює свій репертуар новими сольними композиціями. У 2015 році вже без свого зіркового продюсера вона презентувала ліричну й чуттєву композицію «Пробач» та відеокліп до неї (режисер Сергій Солодкий). Взимку 2016 року Юлія представила свою нову пісню та відеокліп «Двічі в одну річку не ввійдеш» — кавер-версію на пісню Юлії Рай «Річка», написану 2002 року.

Згодом почалася творча співпраця Юлії Думанської та Олексія Потапенка (Потапа), плодом якої стала їхня перша пісня «Стреляй». 1 червня 2017 року співачка випустила композицію «Закохана», текст якої написав Потап. Юлія зізнається, що робота з Олексієм ґрунтується на експериментах над різноманітними стилями, серед яких її улюблені — це лірика і романтика.

Наразі Юлія Думанська активно працює в студії звукозапису над новим репертуаром, який незабаром увійде до її дебютного альбому.

Джерело:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Думанська_Юлія_Ігорівна
http://www.juliadumanska.com/index.php/uk/biografiya

Ефір
Рандеву
Артем Пивоваров
Тук-Тук-Тук
Jerry Heil
Gorit
DOROFEEVA
Вишнi
Wellboy
Sexy Saxophone
SESTRA
Шкода
TAYANNA
Імперії впадуть
Бумбокс
Непокорная
Masha Fokina
Відлітай
BORA & Daniel Wayner
Інстинктивно
Mirami
ЛітоКамон
Беz обмежень
Солодкі 16
TARABAROVA
Без сна
Michelle Andrade
Сила моя
Сергій Лазановський
Парфум
Віра Кекелія
До дна
Наталія Могилевська
Місто весни
Океан Ельзи & Один в каное
Покохала
ULIANA ROYCE
Такі молоді (Astero Remix)
Ivan NAVI
Карусель
Barabanova
Грустные танцы
DANTES
Скажи
Юлія Войс
Chica Bamboni
MOZGI
Dancer
alyona alyona feat. Vladimir Cauchemar
У цю ніч
LAUD
Пустоти
Mari Cheba
Перша леді
Pianoбой feat. Alina Pash
Дощі (Mood video)
YAGODA
Шукав тебе. Знайшов тебе
VovaZiLvova, Morphom
Онлі Лав
TAIMANOVA
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv