VORZHEVA

VORZHEVA

instagram.com/vorzheva/

Співачка Тетяна Воржева народилася 14 грудня 1988 року. З самого дитинства дівчинка мріяла бути знаменитою, але остаточно визначитися з професією не могла: співачка, актриса, письменниця або президент — такі варіанти спадали їй на думку. Деякі з них Таня вже реалізувала (вона співає, має досвід роботи моделі та Vj на музичному телеканалі, сіла за написання книги), а інші, можливо, ще попереду. Що стосується перспективи посидіти в президентському кріслі, то для цього красуня вступила до Київського національного університету імені Т.Г. Шевченко на філософський факультет.

Яскравою подією в творчій біографії Тетяни стала її участь в проекті «Фабрика зірок 3». Ще на кастингу дівчину прозвали українською Анджеліною Джолі, адже схожість з відомою акторкою була очевидною. Однак, саму Таню цей факт не дуже радує — вона вже втомилася від подібної уваги та прагне просто бути самою собою. Свою схожість з Джолі дівчина називає своїм головним недоліком.

Після «Фабрики» дівчина отримала запрошення стати ведучою передачі «Заковані» на Новому каналі. І цю роль вона виконала на відмінно.

Своїми кумирами дівчина вважає Мадонну, Бейонсе, Елвіса, а на «Фабриці зірок» вона мріяла виконати пісню разом з Іриною Білик. Загалом Тетяна любить різноманітну музику — поп, джаз, RnB.

На рахунку виконавиці вже є низка композицій, серед яких «Птах», «Пойми», «Королева дискотек», «Все решено», «Агония», а також відеокліпів. Дівчина працює над поповненням пісенного репертуару, аби порадувати прихильників новими хітами. Так, у листопаді 2017 року співачка презентувала кліп на українськомовну пісню «Таємне бажання»

Джерело:

http://fz-news.ru/faq/uchastniki/украинская-фабрика-звезд/татьяна-воржева/

http://hochu.ua/cat-tv-show/article-51332-televeduschaya-tatyana-vorzheva-s-andzhelinoy-dzholi-myi-pohozhi-ne-tolko-vneshne/

Ефір
Тіло
KUPTSOVA
#LOVE
Kishe
Планети
Alyosha
CHINA
ПТП
Майлав
DILEMMA
Вода (Не такі, як всі)
On i Ona
Ангели
Mari Cheba
Все що нам треба
KOSMOPOLIS
Танцуй, танцуй
Бамбинтон
Мільярди
Беz обмежень
Тебе я знайду
Мария Яремчук
Покопокохай
TamerlanAlena
Косатка
THE HARDKISS
ХВОСТИ
SHAYRI
Е,Бой
Время и Стекло
Вабити
Тіна Кароль
#Школа
Анна Тринчер
Він є
SKEEMANS
#Вільна_каса
Jerry Heil
Бомба
АГОНЬ & И. Горбачева
Не знаю
Michelle Andrade
ELEFANTE
NK
Щастя неземне
Пономарьов Олександр
Ти мене кохай
Мята & Ivan NAVI
2 дні (Lyric Video)
LAUD
Кольоровими
ЛІА
Прометей
НАТОЛІЧ
Вогонь
Mirami
Моє кохання
Сергій Бабкін
Кава з молоком / Official music video /
ШОКОЛАДКА
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv