Мандри

Мандри

Мандри — український музичний гурт, заснований 1997 року в місті Києві, що поєднує в своїй творчості елементи року, блюзу, фольку, регі та романсу.

Склад: Сергій «Фома» Фоменко (вокал, гітара), Леонід Белєй (акордеон), Андрій Занько (ударні), Сергій «Чиж» Чегодаєв (бас-гітара), Салман Салманов (перкусія). Перший концерт група дала на розігріві у російського гурту Аукцыон. Першим кліпом Мандрів стало відео на пісню «Романсеро про ніжну королеву» (1998), а першим синглом — «Мандри» (1998). 1999 року гурт взяв участь у фестивалях Pepsi Ziget в Будапешті, Rock-Київ, хедлайнерами якого була група Metallica, та «Слов'янський базар» у Вітебську.

2000 року побачив світ дебютний альбом Мандрів «Романсеро про ніжну королеву». 2001 року Мандри здійснили масштабний тур Польщею, а також виступили на фестивалі української культури у Лондоні. Наступного року гурт знову відвідав з концертом Лондон в рамках фестивалю української культури, а також випустив другий альбом «Легенда про Іванка та Одарку», головним хітом з якого стала пісня «Вітре-цигане».

Влітку 2004 року Мандри виступили на першому міжнародному етнофестивалі «Країна Мрій». Наступного року група також гостювала на «Країні Мрій», а також виступила на фестивалі «Рок-Екзистенція». Третя студійна платівка гурту під назвою «Дорога» побачила світ 2006 року. 2007 року Мандри випустили концертний альбом «Мандри у Країні Мрій», а 2011 рокугурт презентував четвертий лонгплей «Світ».

Джерела:
uk.wikipedia.org

Ефір
Кохаю
Аліна Башкіна
Я БожеВільний
Grohotsky
Божевільні ночі
LASKAVA
Романтика
ФІОЛЕТ
Тікай
KLER
Холодна ніч
Ivan NAVI
Планети
Alyosha
Безумная любовь
Олег Винник
Не боюся
Мята
Дома
ПТП
Перечекати
Тіна Кароль
Моє кохання
Сергій Бабкін
На світло
Анна-Марія
TDME
Антитіла
Ти вдома
Bria Blessing
По секрету
Макс Барских
У далекій стороні
GREMO
Хто, як не ти
THE HARDKISS
Вільна
Аліна Башкіна
Він є
SKEEMANS
Ей ти
Kish
Все для нас (Lyric Video)
Tabakov
Более или менее
DANTES
#Охрана_Отмєна (Lyric Video)
Jerry Heil
Переживем
СКАЙ
Подзвони до мами
Ірина Федишин
Мала
Віталій Козловський
Ми вітер
Руслана
Karantyn (Lyric Video)
SERAFYN
Найкрасивіша. NO STRESS
TARABAROVA
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv