Мандри

Мандри

Мандри — український музичний гурт, заснований 1997 року в місті Києві, що поєднує в своїй творчості елементи року, блюзу, фольку, регі та романсу.

Склад: Сергій «Фома» Фоменко (вокал, гітара), Леонід Белєй (акордеон), Андрій Занько (ударні), Сергій «Чиж» Чегодаєв (бас-гітара), Салман Салманов (перкусія). Перший концерт група дала на розігріві у російського гурту Аукцыон. Першим кліпом Мандрів стало відео на пісню «Романсеро про ніжну королеву» (1998), а першим синглом — «Мандри» (1998). 1999 року гурт взяв участь у фестивалях Pepsi Ziget в Будапешті, Rock-Київ, хедлайнерами якого була група Metallica, та «Слов'янський базар» у Вітебську.

2000 року побачив світ дебютний альбом Мандрів «Романсеро про ніжну королеву». 2001 року Мандри здійснили масштабний тур Польщею, а також виступили на фестивалі української культури у Лондоні. Наступного року гурт знову відвідав з концертом Лондон в рамках фестивалю української культури, а також випустив другий альбом «Легенда про Іванка та Одарку», головним хітом з якого стала пісня «Вітре-цигане».

Влітку 2004 року Мандри виступили на першому міжнародному етнофестивалі «Країна Мрій». Наступного року група також гостювала на «Країні Мрій», а також виступила на фестивалі «Рок-Екзистенція». Третя студійна платівка гурту під назвою «Дорога» побачила світ 2006 року. 2007 року Мандри випустили концертний альбом «Мандри у Країні Мрій», а 2011 рокугурт презентував четвертий лонгплей «Світ».

Джерела:
uk.wikipedia.org

Ефір
VOVA
Grosu
В літо
Kishe
Самба Тропікана (Lyric Video)
KAMALIYA
Цілуй Мене
Shy & Pianoбой
Помста
Keta Rina
Спробуй
Soul man
Моя ніч
Артем Пивоваров
Танці на воді
E.K.A feat. Sheemy
Мажор
BIG BOSS
Dancing In The Moonlight
Caribbean Club Family
Небо на двох
AVIATOR
І все добре
RULADA
Мандарини
MMDANCE
На 9 поверсі
TRACH & NANNA
Ой, мамо
Андріана
Безодня
Тіна Кароль та Бумбокс
Глубоко...
MONATIK & Надя Дорофеева
Кохаю
Аліна Башкіна
Chooyka
Mozgi
Мало
AliMonkey and LEO.K
SlavaVictoria
НЕАНГЕЛЫ
Рано
TamerlanAlena
Калина
Alyosha
Я чекав
Олександр Порядинський
Карпатські квіти
Luiku
Чому
DiAna
Зомбі
KOLA
Повертайся
PANCHYSHYN
Падло
Alyona Alyona & Alina Pash
Свята
Kazka
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv