Masha Goya

Masha Goya

https://www.facebook.com/MaShaGoYaFFF/

Українська співачка Маша Гойя (справжнє ім'я — Марія Шаповалова) народилася 12 листопада 1988 року в місті Кривий Ріг. Із самого дитинства дівчинка любила сцену. Вона використовувала кожну можливість заспівати перед аудиторією, брала участь у різноманітних пісенних конкурсах, ставала лауреаткою відомих фестивалів, серед яких «Чорноморські ігри», «Сан-Ремо» та ін.

Марія ходила до музичної школи, де навчалася грі на фортепіано. Після отримання атестату потрібно було визначатися з професією. Батьки наполягали, аби Маша обрала не творчу професію. Тому дівчина вступила до Одеської національної юридичною академії, проте провчилася там лише один рік. Невдовзі майбутня співачка переїхала до Києва, де закінчила факультет музичного мистецтва Київської естрадно-циркової академії ім. Л. Утьосова.

Марія Шаповалова була учасницею гурту SMS, а в 2009 році розпочала співпрацю із продюсером Юрієм Фальосою. Таким чином стартувала її сольна кар'єра. Згодом виконавиця випустила дебютний відеокліп із назвою «Любовь-марихуанна». У 2011 році Маша Гойя брала участь у четвертому випуску відомого музичного проекту «Фабрика зірок», де їй вдалося посісти 15-е місце.

Наступного року дівчина стала учасницею російського талан-шоу «Голос» (аналог українського «Голос країни»). Під час сліпих прослуховувань вона потрапила до команди Пелагеї. На вокальних двобоях виконувала арію Діви із кінофільму «П'ятий елемент», а її суперницею була студентка Санкт-Петербузької консерваторії. Маша перемогла цей двобій. У другому вокальному двобої вона знову одержала перемогу, заспівавши пісню «Trouble» Сюзі Кватро. Це була перепустка до чвертьфіналу конкурсу. На наступному етапі музичної боротьби в рамках проекту дівчина заспівала народну українську пісню «Ой не світи, місяченьку», яку присвятила всім українцям, які живуть у Росії. Після свого блискучого виступу її обрала співачка Пелагея. Таким чином конкурсантка потрапила до півфіналу. До перемоги був лише один крок, проте в півфіналі Марія програла Ельмірі Калімулліній.

Влітку 2014 року Маша Гойя разом з Андрієм Макаревичем та іншими виконавцями заспівала на благодійному концерті для біженців із зони АТО у Святогірську.

Восени того ж року ходили чутки, що талановита виконавиця стане учасницею «Євробаченні-2015» від Кіпру, але це виявилося неправдою.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Маша_Гойя

http://mashagoya.com/

https://www.vokrug.tv/person/show/mariya_goiya/

Ефір
Моє кохання
Сергій Бабкін
Покохала
ULIANA ROYCE
Дежавю
Артем Пивоваров
Словно цветы
NiNO
Знаю я
PANCHYSHYN
Эндорфины
Jamala & Pianoбой
Зорі
KALUSH
Nu (IKSIY remix)
Mila Nitich
Вигадав
LAUD
По кайфу
Олег Кензов
Покохала
Наталія Могилевська
Лазня
Воплі Відоплясова
Maemo
MamaRika
Crush
TAYNA feat. PAUCHEK
Я тобі не мамка
SLAVIA
Темно
KHAYAT
ELEFANTE
NK
Мало
Kazka
Поклянись.Поцілуй.Обійми.
Беz обмежень
Лате
Sowa
Маракуйя
Marietta
Знову і знову
Kishe
Лучший бывший
Semyokhina
Обіцяй мені
Злата Огнєвіч
Кіно
Антитіла
Падає сніг
TARABAROVA
Удержи меня (OST "Двое над пропастью")
GROSU
Він є
SKEEMANS
По барабану
Марина і Ко
Покажу тебе Magic (Mood Video)
MOZGI & Magic Five
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv