Masha Goya

Masha Goya

https://www.facebook.com/MaShaGoYaFFF/

Українська співачка Маша Гойя (справжнє ім'я — Марія Шаповалова) народилася 12 листопада 1988 року в місті Кривий Ріг. Із самого дитинства дівчинка любила сцену. Вона використовувала кожну можливість заспівати перед аудиторією, брала участь у різноманітних пісенних конкурсах, ставала лауреаткою відомих фестивалів, серед яких «Чорноморські ігри», «Сан-Ремо» та ін.

Марія ходила до музичної школи, де навчалася грі на фортепіано. Після отримання атестату потрібно було визначатися з професією. Батьки наполягали, аби Маша обрала не творчу професію. Тому дівчина вступила до Одеської національної юридичною академії, проте провчилася там лише один рік. Невдовзі майбутня співачка переїхала до Києва, де закінчила факультет музичного мистецтва Київської естрадно-циркової академії ім. Л. Утьосова.

Марія Шаповалова була учасницею гурту SMS, а в 2009 році розпочала співпрацю із продюсером Юрієм Фальосою. Таким чином стартувала її сольна кар'єра. Згодом виконавиця випустила дебютний відеокліп із назвою «Любовь-марихуанна». У 2011 році Маша Гойя брала участь у четвертому випуску відомого музичного проекту «Фабрика зірок», де їй вдалося посісти 15-е місце.

Наступного року дівчина стала учасницею російського талан-шоу «Голос» (аналог українського «Голос країни»). Під час сліпих прослуховувань вона потрапила до команди Пелагеї. На вокальних двобоях виконувала арію Діви із кінофільму «П'ятий елемент», а її суперницею була студентка Санкт-Петербузької консерваторії. Маша перемогла цей двобій. У другому вокальному двобої вона знову одержала перемогу, заспівавши пісню «Trouble» Сюзі Кватро. Це була перепустка до чвертьфіналу конкурсу. На наступному етапі музичної боротьби в рамках проекту дівчина заспівала народну українську пісню «Ой не світи, місяченьку», яку присвятила всім українцям, які живуть у Росії. Після свого блискучого виступу її обрала співачка Пелагея. Таким чином конкурсантка потрапила до півфіналу. До перемоги був лише один крок, проте в півфіналі Марія програла Ельмірі Калімулліній.

Влітку 2014 року Маша Гойя разом з Андрієм Макаревичем та іншими виконавцями заспівала на благодійному концерті для біженців із зони АТО у Святогірську.

Восени того ж року ходили чутки, що талановита виконавиця стане учасницею «Євробаченні-2015» від Кіпру, але це виявилося неправдою.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Маша_Гойя

http://mashagoya.com/

https://www.vokrug.tv/person/show/mariya_goiya/

Ефір
Доню, не плач
KAMALIYA
AO - (Official Lyric Video)
PANCHYSHYN
Птах
Анна Розумовська
Дом
Артем Пивоваров
Жалі
Jamala feat. alyona alyona
Як не крути
Marietta
Я люблю тебе, Київ
DZIDZIO
Гойдай
Наталка Карпа
Тіло
KUPTSOVA
#LOVE
Kishe
Планети
Alyosha
CHINA
ПТП
Майлав
DILEMMA
Вода (Не такі, як всі)
On i Ona
Ангели
Mari Cheba
Все що нам треба
KOSMOPOLIS
Танцуй, танцуй
Бамбинтон
Мільярди
Беz обмежень
Тебе я знайду
Мария Яремчук
Покопокохай
TamerlanAlena
Косатка
THE HARDKISS
ХВОСТИ
SHAYRI
Е,Бой
Время и Стекло
Вабити
Тіна Кароль
#Школа
Анна Тринчер
Він є
SKEEMANS
#Вільна_каса
Jerry Heil
Бомба
АГОНЬ & И. Горбачева
Не знаю
Michelle Andrade
ELEFANTE
NK
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv