Юлія Думанська

Юлія Думанська

Юлія Думанська — українська співачка.
надане прес-службою співачки

Львів'янка Юлія Думанська народилася 13 червня 1991 року в сім'ї Оксани та Ігоря Думанських. Дівчинка ходила до звичайної школи, а в глибині душі прагнула до творчості та самореалізації. Мабуть, саме тому вона намагалася спробувати себе у найрізноманітніших сферах — хореографія, спорт, а також музика, яка і залишила у серці Юлі найглибший слід. Таким чином майбутня співачка переконалася, що музика — це її покликання. 

Вдень дівчинка сиділа за шкільною партою, а після уроків ходила до викладачів, які давали їй уроки вокалу. Учениця займалася в кількох вокальних студіях, аби здобути якомога більше знань та навичок.

Після закінчення школи Юлія вступила до МЛУ ім. Івана Франка на географічний факультет (кафедра менеджмент туризму). Вибір професії базувався на любові до подорожей та історії. Протягом всього терміну навчання в університеті та навіть після його закінчення дівчина не полишала музику — це був її найкращий спосіб самовираження.

Коли Юлії виповнилося 17 років, вона пройшла кастинг до львівського гурту «Гламур» і співала в ньому протягом наступних п'яти років. Коли артистка відчула, що її розвиток у межах проекту зупинився, вона вирішила залишити своїх колег та піти з колективу. За словами самої співачки, вона відчула в собі потенціал, який реалізувати у «Гламурі» повною мірою вже не мала можливості. У цей переломний момент свого життя Юлія знайомиться зі співаком Віталієм Козловським, який розгледів у ній великі перспективи та переконав у необхідності сольної творчості. Таким чином, у 2013-му відомий український співак став продюсером Думанської.

Після підписання контракту було презентовано дуетну композицію «Тайна» та кліп до неї, де режисером виступила Катя Царик. Відеоробота здобула неабияку популярність на музичних телевізійних каналах: наприкінці 2014 року пісню «Тайна» було номіновано на престижну музичну премію YUNA в категорії «Кращий дует». Після такого успіху Юлія нарешті наважилася на сольну роботу, результатом якої стала композиція «Мама, прости». Відеокліп на неї відзняв режисер Євген Тимохін.

Крок за кроком співачка поповнює свій репертуар новими сольними композиціями. У 2015 році вже без свого зіркового продюсера вона презентувала ліричну й чуттєву композицію «Пробач» та відеокліп до неї (режисер Сергій Солодкий). Взимку 2016 року Юлія представила свою нову пісню та відеокліп «Двічі в одну річку не ввійдеш» — кавер-версію на пісню Юлії Рай «Річка», написану 2002 року.

Згодом почалася творча співпраця Юлії Думанської та Олексія Потапенка (Потапа), плодом якої стала їхня перша пісня «Стреляй». 1 червня 2017 року співачка випустила композицію «Закохана», текст якої написав Потап. Юлія зізнається, що робота з Олексієм ґрунтується на експериментах над різноманітними стилями, серед яких її улюблені — це лірика і романтика.

Наразі Юлія Думанська активно працює в студії звукозапису над новим репертуаром, який незабаром увійде до її дебютного альбому.

Джерело:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Думанська_Юлія_Ігорівна
http://www.juliadumanska.com/index.php/uk/biografiya

Ефір
999
Mozgi
ХВОСТИ
SHAYRI
Подоляночка
LAUD
Prolisky
MamaRika
Перший сніг (Lyric video)
Ірина Федишин
Мені казково
TARABAROVA
Take Me
Vanotek & Myata
ТУМБАЛА Є
ДИМА КОЛЯДЕНКО
Вільна
Аліна Башкіна
Я міліонер
DZIDZIO
Холодно і тепло
ULIANA ROYCE
AO - (Official Lyric Video)
PANCHYSHYN
Don (Lyric Video)
Горячий Шоколад
#LOVE
Kishe
Сам на Сам
A.R.M.I.A
Прометей
НАТОЛІЧ
Jackpot
Андріана
Каждый раз
MONATIK
OLA LA
OHITVA
#Вільна_каса
Jerry Heil
Камень и вода
ALEKSEEV
Птах
Анна Розумовська
Він є
SKEEMANS
Не знаю
Michelle Andrade
Єви і Адами (official video)
Сергій Бабкін
Красная помада
Ірина Білик
Гойдай
Наталка Карпа
Марія-мрія
Selfy
Ти танцюєш одна
Павло Табаков
Фантастична жiнка
TAYANNA
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv