TSAR

TSAR

TSAR — музичний тандем хореографа Андрія Царя та співачки Яни Клім, який було засновано навесні 2015 року.

Проект TSAR абсолютно незвичайний в українському шоу-бізнесі, йому притаманне своєрідне музичне наповнення та манера виконання. Оксамитовий голос Яни в поєднанні з хореографією Андрія справляють на шанувальників яскраве враження. Творчість гурту дарує живі емоції та примушує танцювати в ритм мелодій.

Яна Клім

Яна — досвідчена артистка. Протягом останніх п'яти років вона була учасницею гурту Delice. Своїми запальними піснями та граційними рухами вона підкорювала танцювальні майданчики та концертні зали країни. Результат такої вибухової енергетики - тисячі вдячних слухачів. Також Яну обрали рекламним обличчям окулярів торгової марки Palo. Дівчина представляла бренд у різноманітних країнах: Франція, Іспанія, Таїланд, Німеччина та інші.

В Яни є все необхідне для підкорення багатотисячної аудиторії: вишуканість та шарм, граційність та вміння вести за собою. Все це у поєднанні з оригінальною музикою та приємним голосом співачки задовольняє вимоги навіть найвибагливішого слухача. Саме ці принципи є основою у творчості Яни в проекті TSAR.

Андрій Цар

Молодого та харизаматичного танцівника називають одним з найбільш привабливих та жаданих чоловіків в українському шоу-бізнесі. Андрій протягом багатьох років працював над різноманітними проектами, серед яких «Фабрика зірок» в Росії та Україні (1-4 сезони) та «Майданс». Царю притаманний власний «почерк», який простежується у його хореографії.

Андрій Цар працював хореографом та співрежисером на українській та російській версіях «Новорічного вогника». У його «послужному списку» — участь у Crimea Music Fest, а також Mercedes fashion days, Fashion Weeks. На «Новой волне 2009» Андрій ставив хореографічний номер для Джамали, того ж року на «Євробаченні» — для Світлани Лободи. З 2009-го до 2013-го він тісно співпрацював з проектом LOBODA та відповідає за його творчу складову.

Крім того, артист працював із багатьма відомими режисерами та артистами, серед яких Олена Коляденко, Алан Бадоєв, Ані Лорак, Нюша, Жанна Фріске, Наталя Могилевська, Джамала, Жасмін, Саті Казанова та багато інших.

Саме у проекті TSAR Андрій дебютував як композитор та продюсер. За досить короткий термін існування гурт вже випустив кілька хітів та відеокліпи «Мр. Другой», «Улетим». Учасники проекту мають безліч цілей, які вони планують втілити у життя вже дуже скоро.

Джерело:
http://www.panorama-lounge.com.ua/konczert-tsar.html
http://orlova.kiev.ua/catalog/andrej-tsar/

Ефір
Моє кохання
Сергій Бабкін
Покохала
ULIANA ROYCE
Дежавю
Артем Пивоваров
Словно цветы
NiNO
Знаю я
PANCHYSHYN
Эндорфины
Jamala & Pianoбой
Зорі
KALUSH
Nu (IKSIY remix)
Mila Nitich
Вигадав
LAUD
По кайфу
Олег Кензов
Покохала
Наталія Могилевська
Лазня
Воплі Відоплясова
Maemo
MamaRika
Crush
TAYNA feat. PAUCHEK
Я тобі не мамка
SLAVIA
Темно
KHAYAT
ELEFANTE
NK
Мало
Kazka
Поклянись.Поцілуй.Обійми.
Беz обмежень
Лате
Sowa
Маракуйя
Marietta
Знову і знову
Kishe
Лучший бывший
Semyokhina
Обіцяй мені
Злата Огнєвіч
Кіно
Антитіла
Падає сніг
TARABAROVA
Удержи меня (OST "Двое над пропастью")
GROSU
Він є
SKEEMANS
По барабану
Марина і Ко
Покажу тебе Magic (Mood Video)
MOZGI & Magic Five
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv