Ірина Федишин

Ірина Федишин

Ірина Федишин — українська поп-співачка.
надане прес-службою співачки

Співачка Ірина Федишин народилася 1 лютого 1987 року у Львові. Дівчинка змалечку любила співати. Вже у три роки вона виконувала доволі серйозні пісні, серед яких «Молитва за Україну». Трохи згодом маленька Іра організувала свій перший концерт та заспівала перед чисельною аудиторією родичів і друзів українську народну пісню «Сиділа під грушкою», яку довго репетирувала зі своїм батьком-музикантом. Гучні оплески та визнання таланту дівчинки викликали у майбутньої зірочки ще більший потяг до музики. Іринка зрозуміла, що вона хоче бути співачкою. Батьки не розділили цю ідею — вони бажали доньці більш серйозної професії. Батько Іри як ніхто знав, що успіху в творчій сфері досягти дуже нелегко, тож він намагався переконати її відмовитися від співу.

Ірина завжди проявляла лідерські задатки. Вона частенько брала участь у шкільних творчих заходах, віддаючись справі повністю та вимагаючи такої ж повної віддачі від своїх однокласників. Коли дівчинці виповнилося шість років, вона спробувала себе у ролі ведучої. Це був досить вдалий досвід.

Згодом батьки помітили у доні математичні здібності та записали її у шаховий гурток. Тут Іра також досягла успіхів, проте вона з кожним днем переконувалася, що шахи — це не та сфера, якій вона хоче приділяти свій час. Дівчинка продовжувала мріяти про музику. І батьки вимушені були здатися та купили доньці синтезатор Yamaha. Батько давав дівчинці музичні уроки, навчав грі на інструменті. Процес навчання був дуже легким для Іри, адже це була її улюблена справа. Вже дуже скоро вона почала імпровізувати, а також писати власні пісні. Клавіші та папір найкращим чином передавали внутрішній світ дівчини.

У 2000 році Ірина вступила до музичної школи. Дівчинку зарахували одразу до четвертого класу, адже за її плечима була домашня самоосвіта. Учениця часто була ведучою різноманітних концертних програм. Скоро світ побачила перша пісня «Перед образом Христа». З цією композицією Іра виступала на фестивалях і посідала переможні місця. На одному з таких заходів під назвою «На крилах дитинства» співачка потоваришувала з іншою львівською виконавицею Андріаною. Результатом цього знайомства стала їхня тісна співпраця. Деякі пісні потрапляли до ротацій на українських радіостанціях.

Після закінчення музичної школи на відмінно Ірина стала студенткою економічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Проте про музику вона не забувала: паралельно з навчанням вона брала уроки музики та вокалу у приватних викладачів.

У 2005 році виконавиця заспівала в півфіналі національного конкурсу Євробачення, а в 2006-му та у 2009-му виступила в концертній програмі «Шлягер року». Співачка зізнається, що хвилюється кожного разу перед появою на сцені. Проте коли вона бачить очі глядачів, це відчуття зникає.

Перший альбом співачки «Твій ангел» вийшов 2007 року, він розійшовся з найбільшим тиражем у всій Західній Україні. Не пройшло і року, як Ірина «назбирала» пісень іще для однієї платівки. Таким чином, напередодні Нового 2008 року було презентовано другий альбом «Україна колядує», в який увійшли народні колядки. Трохи більше ніж за один місяць було розкуплено близько десяти тисяч його копій.

Ірина продовжувала працювати, і вже через кілька років (у 2012-му) з'явився альбом «Пароль». До платівки потрапили найбільш популярні хіти — «Пароль», «Закохалася», «Твоя», «Ти мій» та інші. Окрім музичних дисків, співачка може похизуватися низкою відеокліпів, які час від часу з'являються на національному телебаченні — зокрема, на каналах М1 та М2.

У 2015 році Ірина Федишин із піснею «Серця стук» стала переможцем проекту «Український формат». Співачка мріяла про таку нагороду та ретельно готувалась до участі у конкурсі. Ця перемога стала ще одним визнанням для співачки та стимулом активно працювати й надалі.

Ірина Федишин працює у двох напрямках - український народний стиль та популярна музика. Співачка прагне своєю творчістю зробити світ трохи кращим. Ірину називають найпопулярнішою співачкою Західної України та еталоном жіночності. Артистку запрошують на найбільші заходи у Львові, але вона охоче виступає і поза межами своєї рідної країни: вона досить часто співає для української діаспори в Італії, Польщі, Канаді.

Джерело:
http://www.irynafedyshyn.com
https://ru.wikipedia.org/wiki/Федишин_Ірина_Петрівна
http://www.pisni.org.ua/persons/316.html

Новини Ірина Федишин
Ефір
Різні. Рівні
Різні. Рівні
Поклянись.Поцілуй.Обійми.
Беz обмежень
На карманы капает 2020
UGO, GLUJAN & FIODOR
Мальви
My Ree
А тепер усе інакше (Аква Віта cover)
O.Torvald
Я буду ритмом
Наташа Гоголь
Море
АСАФАТОV
Вирулю
GRLS
Silence (Mood Video)
Max Barskih
Розкажи
Аліна Палій
По кайфу
Олег Кензов
Замовкає світ
EYWA
Достопримечательность (feat. MONATIK) 
Lida LEE
Кава з молоком / Official music video /
ШОКОЛАДКА
Мій ангел
Андріана
Tonight
Michelle Andrade
Поклянись.Поцілуй.Обійми.
Беz обмежень
Гола правда
Злата Огнєвіч
Де би я
Сергій Бабкін
Ейфорія
TAYANNA (feat. Женя Кот и Влад Яма)
РитмоLOVE
MONATIK&Lida Lee&NiNO
Танці з зірками
Гайтана
По барабану
Марина і Ко
Тумани
Мята feat. ХАС
Все було так
THE HARDKISS
Текіла
Alyosha
Удержи меня (OST "Двое над пропастью")
GROSU
Долею поцілована
Наталка Карпа
Щастя неземне
Пономарьов Олександр
Nu (IKSIY remix)
Mila Nitich
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv