A.R.M.I.A

A.R.M.I.A

A.R.M.I.A - відома поп-група, яка поєднує в собі яскравий стиль, шарм, харизматичне виконання, професійну вокальну та хореографічну підготовку.
надане прес-службою гурту

Український шоу-бізнес знає дівчат завдяки улюбленим хітам:

«Я клянусь», «Независимая», «Мы сделали это», «Другая», «Вызываю на бой», «Спелая», «Пара Ми».

Артистки встигли про себе заявити не тільки в нашій країні, а й за кордоном. На музичному фестивалі Південної Америки "Vina Del Mar", група A.R.M.I.A увійшла до фіналу і отримала приз глядацьких симпатій. Незабаром дівчата стали справжньою сенсацією українського шоу-бізнесу, як перший в країні вокально-танцювальний колектив, який швидко зруйнував всі стереотипи. Безперечно, A.R.M.I.A підкорила меломанів максі синглом «Мы сделали это».

У 2009 році вийшов дебютний альбом групи з зухвалим кричущою назвою «ПРО ЭТО». Були презентовані кліпи: "Люби меня" (feat. DJ Mendez), "Алло-алло", "Чемпион", "Про это", "Sexual Revolution", "АРМИЯ сверху", «Мы сделали это», «Вызываю на бой».

У 2012 році група A.R.M.I.A стала «Незалежна» - так і називалася композиція колективу, яка поклала початок нової ери в творчості. У цей період група порадувала шанувальників творчості такими відеороботами: «Я клянусь», «Независимая», «Я тебя люблю».

У травні 2013, пройшов рівно рік, як група вийшла з-під опіки продюсера. На честь самостійності жіночого колективу A.R.M.I.A представила масштабну концертну програму «Незалежна», дівчата в черговий довели, що A.R.M.I.A - зверху! Їх музика наповнює, запалює і змушує рухатися далі.

У 2014 році відбулася презентація першого альбому «Почувствуй» під власним продюсуванням. Кліпи «Другая», «Я не твоя», «Спелая» знову і знову дивують пронизливим змістом і приємною картинкою.

Група А.R.M.I.A з 2019 року стала дуетом і презентувала нове сексуальне, танцювальне відео вперше на українську пісню «ПАРА МІ».

Ірина Степанова і Світлана Сафронова - дві красуні, які, безсумнівно, підірвуть танцпол на будь-якому заході.

Дівчата є яскравим прикладом для молоді: багато працюють над собою і добиваються поставлених цілей. Лідерський потенціал групи A.R.M.I.A заразливий! Творчість Ірини та Світлани не залишить нікого байдужим.

Джерело:

https://www.armiakiev.com

Ефір
SlavaVictoria
НЕАНГЕЛЫ
Не йди
Океан Ельзи
Кольоровими
ЛІА
Мальви
My Ree
Ти
MELOVIN
Калина
Alyosha
Красная помада
Ірина Білик
TDME
Антитіла
Криє (Кроет)
Eugenia Scarlett
Єви і Адами (official video)
Сергій Бабкін
Maemo
MamaRika
Не уходи домой
TamerlanAlena
Прометей
НАТОЛІЧ
ПОЖЕЖА / official music video /
GLAMOUR
Don (Lyric Video)
Горячий Шоколад
Просто танцюй
Bakun & Ірина Федишин
Гойдай
Наталка Карпа
Ти в мені є
Марія Яремчук
Чувствую душой
ALEKSEEV
Вабити
Тіна Кароль
Каждый раз
MONATIK
Зомбі
KOLA
Літаки
KAZKA
Ми вітер
Руслана
Розкажи
Аліна Палій
ТУМБАЛА Є
ДИМА КОЛЯДЕНКО
Невеста
Julia Voice
Мажор
BIG BOSS
Залишись
KUPTSOVA
П’яний
Роман Скорпіон
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv