Новини
20 червня
2019

“Время и Стекло” кличе всіх на VISLOVO у своєму новому кліпі

У новому кліпі Позитив і Надя Дорофєєва акумулюють навколо себе героїв нової епохи.

За сюжетом хранителем VISLOVO стає VISBOY — персонаж у неоновому костюмі шукає нових героїв і збирає яскравих індивідуальностей, які бачать світ під іншим кутом: вони рубають торти та миються у ванні з колою, бігають на підборах у поліцейській формі і повторюють челлендж #saycheese... Нещодавно VISBOY викрав офіційний акаунт гурту в Instagram, щоб розповідати фоловерам усе, що знає про VISLOVO.

 

Енергія “Время и Стекло” притягнула і топових блогерів — YanGo (Ян Гордієнко) і Сашу Чистову. Всі відриваються в абсурдному світі, нагадуючи мільйонам людей, що таке справжні вечірки. Тусовка триває в контейнері, який затягнув усіх героїв, щоб привезти VISLOVO до Палацу Спорту до 5 жовтня. Контейнер став символом шоу і обкладинкою нового альбому.

— Тусовка там, де гурт “Время и Стекло”. А VISLOVO — це вечірка, де збираються найбільш творчі, веселі та відривні люди. У кліпі ми хочемо поділитися цією енергією, щоб кожен, почувши музику і відчувши позитивний вайб, забув про всі проблеми, самовиражався і відривався, — Позитив.

— Я називаю цей кліп дуже крутим запрошенням на VISLOVO! Це той випадок, коли кліп не підлягає поясненню — тут заміксовано божевільну енергію нас, нашого стилю та нашої музики. І ця енергія трансформується в новий альбом, який ви почуєте 5 липня, — Надя.

Дух свободи та веселощів зароджується серед висоток і гаражів спальних районів — тут зустрічаються і висять, пишуть музику і відриваються. Саме тому основною локацією для зйомки став район Троєщина. Ідея кліпу належить режисеру Леоніду Колосовському і MOZGI Production, які відповідали за виробництво відео.

VISLOVO — лід-сингл нового великого альбому, який вже доступний для замовлення в Apple Music. Прем'єра відбудеться 5 липня на всіх стрімінгових сервісах. А почути нові треки вживу можна буде 5 жовтня на шоу VISLOVO в Палаці Спорту.

За матеріалами: прес - служба виконавця
Ефір
Мелодія
THE HARDKISS
До серця
ФІОЛЕТ
Літо накипіло
KVITCHATA
Де ми
On I Ona
Tranquila
Michelle Andrade
Помста
Keta Rina
Хочу на Мальдіви
Ірина Федишин
Море (Lyric Video)
Оля Цибульська
Де ти є...
ДОРОШ
SlavaVictoria
НЕАНГЕЛЫ
#Школа
Анна Тринчер
Давай втечемо
СКАЙ
Кращою
LIA
Назавжди
Open Kids
Виолончель
NIKITA LOMAKIN
Лайви
Sonya Kay
Камікадзе
DILEMMA
Luna
Ксанті
Vislovo
Время и Стекло
Обіцяю
NK
Наше LіТО
KAMALIYA feat. Rico Macho
Буду з тобою
Без обмежень
П’яний
Роман Скорпіон
Зірка інстаграма
СолоХа
Там, де рай
Мята
Ты пьешь мою кровь (Lyric Video)
Markus Riva
І все добре
RULADA
Я ловлю от жизни кайф
Gena VITER feat. Полиграф ШарикOFF
Гаджети
Selfy
Вона така
Rumberо's
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv