Новини
09 травня
2020

СолоХа відкрила сезон купання в морі!

СолоХа відкрила сезон купання в Одесі, скупавшись у морі з 13-градусною температурою води заради подальшого моржування.

Співачка вважає, що “моржування” — це новий шлях до здорового способу життя, а крижана вода — запорука прекрасної фізичної форми, доброго здоров’я і молодої шкіри. Бігаючи і так щоранку біля моря, вона прийняла рішення підготувати своє тіло до справжнього моржування взимку і почала цей процес вже зараз!

— Я давно замислювалася про моржування, мені завжди хотілося влаштувати змагання свого тіла зі стихією. Одне випробування моє тіло вже з успіхом пройшло, це участь у спортивних змаганнях “Міс Бікіні”, де я увійшла до п’ятірки найкращих у Південному регіоні України. На той момент я змогла наблизити своє тіло до досконалості, в першу чергу — для самої себе. Конкурс не тільки “загартував” мене морально, а й зробив фізично сильнішою, що допомогло мені стати стресостійкою. Моржування — це наступний виклик собі та силі духу, який я хочу перетворити на звичку, — стверджує співачка.

— Спочатку це були легкі спроби зайти в воду, намочити ноги, потім це переросло в щоденні обливання тіла морською водою, і ось настав той момент, коли я повністю змогла поринути у воду. Тим, кому ця тема теж цікава, слід не забувати той факт, що загартовуватися потрібно правильно, тому кожне моє занурення починається з розминки. Перед тим як зануритися в 13-градусну воду, я три тижні готувалася за допомогою контрастного душу та обтирання. Цей літній сезон буде початком мого нового шляху до моржування, адже я не збираюся зупинятися на досягнутому і хочу використовувати таку техніку загартовування цілий рік.

— Оскільки я є прикладом для багатьох своїх шанувальниць, до того ж, ще й є володаркою титулу “Найспортивніша співачка України”, то повинна відповідати йому, показуючи приклади здорового способу життя. Намагаюся весь час знаходити різні способи для підтримки тіла в тонусі і, звичайно ж, ділитися цими набутими мною “секретами” зі своєю аудиторією, — ділиться СолоХа.


За матеріалами: M1.TV
Ефір
#Всепробачати feat.Oksana Mukha
Dan Balan
Тікай
KLER
Магія (Mood Video)
Gorim
#НІНАДОНТСТРЕС (Lyric Video)
Jerry Heil
Холодна ніч
Ivan NAVI
Ne Dogorela
Tanya Li feat. Mchlss
Відчуй
Артем Пивоваров
Псих
Ofliyan feat. Yulia Yurina
Цю ніч
Kishe
Твої слова
Shy
Запахом кави
KOLONAS
Вирулю
GRLS
Karantyn (Lyric Video)
SERAFYN
Ты
Misha Romanova
Вогонь
Mirami
На хайпі (OST "Новенька")
MELOVIN
Найкрасивіша. NO STRESS
TARABAROVA
По секрету
Макс Барских
Хто, як не ти
THE HARDKISS
Холодно
STACIE
Я БожеВільний
Grohotsky
Солодка кара
Злата Огнєвіч
Lollipop
NK x Juan Magan
Киця
DZIDZIO & Оля Цибульська
Душа (Lyric Video)
Ірина Федишин
Мій ангел
Андріана
Планети
Alyosha
Любовь
НЕАНГЕЛЫ
Besame Mucho
KAMALIYA
Все для нас (Lyric Video)
Tabakov
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv