Новини
08 квітня
2019

Перший сольний концерт NIKITA LOMAKIN: танці Тіни Кароль, пісні із залом і нічого зайвого

Дізнайся, як співак представив столичній публіці альбом “Зеркала”.

До відмови заповнений зал, безумовна підтримка публіки, спів в унісон, вихід на “біс” – і це на першому ж сольнику! У київському клубі “Atlas” з оглушливим успіхом відбулася презентація дебютного альбому NIKITA LOMAKIN “Зеркала”. За словами артиста “M1 Agency”, незважаючи на детальну підготовку упродовж декількох місяців, сам концерт і настільки тепла зустріч глядачів стали для нього сюрпризом.

– Я просто не знав, на що очікувати! – зізнався виконавець. – Востаннє я, напевно, так хвилювався перед виходом на сцену на конкурсах ще в дитинстві! Але коли я почув, як зал співає мої пісні... Ось це для мене було все!

Режисером концерту стала відома кліпмейкерка Катя Царик. Вона ж і підтримала ідею виконавця не “перевантажувати” постановками пісні, залишивши кожну з них максимально чистою і чесною. Концерт відбувся за підтримки головного музичного телеканалу України М1, агентства “M1 Agency”, компаній “Alight” і “A7:TELEVISION”, відповідальних за технічний менеджмент шоу. Інформаційними партнерами стали радіостанція “Хіт FM” і найбільший новинний портал “Обозреватель”.

Однією з головних “фішок” виступу сам NIKITA LOMAKIN називає супровід музикантів Тіни Кароль. Варто зазначити, що діва українського шоу-бізнесу не тільки довірила свій бенд молодому співакові, а й особисто була присутня у цей вечір в “Atlas’і”. І, судячи з її настрою, танців і жвавої реакції на кожен із треків, такою творчою колаборацією Кароль залишилася дуже задоволена.

– Тіна зайшла до мене в гримерку перед стартом концерту, – поділився NIKITA LOMAKIN. – Що саме вона мені сказала в якості напуття – я говорити не хочу, для мене це особисте. Я вдячний їй за таку підтримку і, сподіваюся, виправдав її довіру.

Після такої гучної заявки на активну присутність на українській музичній сцені виникає цілком логічне запитання: що ж далі? Співак запевняє: в його кар’єрі все відбувається вчасно і згідно вкладених зусиль. Вже зараз іде активна робота над релізом наступного альбому, а найближчим часом відбудуться зйомки кліпу на пісню “Виолончель”, який міцно закріпився в чартах iTunes.

Фотограф: Таша Дудка

NIKITA LOMAKIN

Facebook: https://www.facebook.com/nikitalomakinofficial

Instagram: https://www.instagram.com/nikitalomakinofficial

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCymDGImjGEQB1WUePOiQEQA

За матеріалами: m1.agency
Ефір
Він є
SKEEMANS
Вбиваєш мене
Nikson
Твій голос
Віктор Павлік
Дівчинка
Оля Цибульська
Удары
НЕАНГЕЛЫ
Я все б віддав
СКАЙ
Твоя зброя
Поль Манондіз
#Школа
Анна Тринчер
Небо поёт
Valik Tkach
Ча Ча Ча
Андріана
Я живу для тебя
Рената Штифель
Де ти є...
ДОРОШ
Карпатські квіти
Luiku
Сила высоты
Тіна Кароль
Моя ніч
Артем Пивоваров
Зомбі
KOLA
Камікадзе
DILEMMA
Сонце в тобі
Гайтана
Кохаю
Аліна Башкіна
Це Вона (Зірка)
Ivan NAVI
Чому
DiAna
LENA (Lyric video)
RUMBERO'S
Тримай (lyric video)
NK
Пчела Майя
Олег Винник
Dancing In The Moonlight
Caribbean Club Family
І все добре
RULADA
Ти мій тип
Наталка Карпа
Качели
Dara & Leonid
Полюси
Riya
Іскра
Сергій Костецький
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv