Новини
04 березня
2019

Олег Скрипка їде в тур Україною з великим оркестром

Музикант, співак і автор пісень Олег Скрипка оголосив про початок свого всеукраїнського туру спільно з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ).

Виконавець наголошує: лише за 2 роки спільної роботи з колективом вони прекрасно зігралися разом. Результатом стали дві концертні програми, які й побачать міста України.

– Нашу першу програму з НАОНІ присвячено саме українській пісні. У ній лунатимуть сучасні твори, власне, мої пісні, у розкішній обробці оркестру, українські романси та народні пісні, – коментує Олег Скрипка. – Упродовж концертів відбудеться щире спілкування на загальні теми, а також я розповідатиму про місце української пісні у світовій музичній історії. Наприклад, такий факт, що найвідоміша джазова композиція у світі “Summertime” має українське походження! Чи про те, що авторство перекладеної на багато мов світу “Очи чёрные” належить одному видатному українцю.

Варто зазначити, що це перший оркестровий тур артиста. На його думку, у такий спосіб публіка “Воплів Відоплясова”, що хотіла би слухати добре знайомі та улюблені пісні у комфорті та оригінальних обробках, прекрасно поєднається у глядацькій залі з публікою НАОНІ. До речі, легендарний оркестр цього року святкуватиме 50-річний ювілей своєї діяльності.

– Безумовно, це не просто – щодня змінювати міста, переїжджати та давати концерти, але таким чином ти відшліфовуєш програму і майстерність. Тур – це деякою мірою перевірка на міцність, яка виводить тебе самого і весь колектив на новий рівень, – ділиться Олег Скрипка.

Вже відомо, що тур триватиме впродовж усього року. Зимою Олег Скрипка та НАОНІ познайомлять широкий український загал із програмою “Щедрик”, яку на Різдво, 7 січня, було представлено у київському Палаці “Україна”.

За матеріалами: m1.agency
Ефір
Stand Up
Антитіла
Ходимо
Sonya Kay
Пакет
Adm:t
Найкрасивіша. NO STRESS
TARABAROVA
Відчуй
Артем Пивоваров
Proud
Michelle Andrade
Вирулю
GRLS
Торнадо
Alyosha & Vlad Darwin
Холодно
STACIE
Лей, не жалей (remix)
Макс Барских
Псих
Ofliyan feat. Yulia Yurina
На хайпі (OST "Новенька")
MELOVIN
Зомбі
KOLA
Птах (Mood Video)
Анна Розумовська
Давай втечемо
СКАЙ
Холодно і тепло
ULIANA ROYCE
Тікай
KLER
Мова тіла
TVORCHI
Сам на Сам
A.R.M.I.A
Дома
ПТП
#НІНАДОНТСТРЕС (Lyric Video)
Jerry Heil
Бомба
АГОНЬ & И. Горбачева
Тіпок
KALUSH
Prolisky
MamaRika
Хто, як не ти
THE HARDKISS
Забирай
alyona alyona feat. Jamala
Холодна ніч
Ivan NAVI
Виолончель
NIKITA LOMAKIN
Кольоровими
ЛІА
Танці з зірками
Гайтана
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv