Новини
04 березня
2019

Олег Скрипка їде в тур Україною з великим оркестром

Музикант, співак і автор пісень Олег Скрипка оголосив про початок свого всеукраїнського туру спільно з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ).

Виконавець наголошує: лише за 2 роки спільної роботи з колективом вони прекрасно зігралися разом. Результатом стали дві концертні програми, які й побачать міста України.

– Нашу першу програму з НАОНІ присвячено саме українській пісні. У ній лунатимуть сучасні твори, власне, мої пісні, у розкішній обробці оркестру, українські романси та народні пісні, – коментує Олег Скрипка. – Упродовж концертів відбудеться щире спілкування на загальні теми, а також я розповідатиму про місце української пісні у світовій музичній історії. Наприклад, такий факт, що найвідоміша джазова композиція у світі “Summertime” має українське походження! Чи про те, що авторство перекладеної на багато мов світу “Очи чёрные” належить одному видатному українцю.

Варто зазначити, що це перший оркестровий тур артиста. На його думку, у такий спосіб публіка “Воплів Відоплясова”, що хотіла би слухати добре знайомі та улюблені пісні у комфорті та оригінальних обробках, прекрасно поєднається у глядацькій залі з публікою НАОНІ. До речі, легендарний оркестр цього року святкуватиме 50-річний ювілей своєї діяльності.

– Безумовно, це не просто – щодня змінювати міста, переїжджати та давати концерти, але таким чином ти відшліфовуєш програму і майстерність. Тур – це деякою мірою перевірка на міцність, яка виводить тебе самого і весь колектив на новий рівень, – ділиться Олег Скрипка.

Вже відомо, що тур триватиме впродовж усього року. Зимою Олег Скрипка та НАОНІ познайомлять широкий український загал із програмою “Щедрик”, яку на Різдво, 7 січня, було представлено у київському Палаці “Україна”.

За матеріалами: m1.agency
Ефір
Prolisky
MamaRika
Молода дівчино
Rock-H
Хочу на Мальдіви
Ірина Федишин
Кобіта
ВВ
Красивые глаза (Lyric Video)
Рената Штифель
Поцілунок
Олександр Порядинський
Ты в курсе (Lyric Video)
Олег Винник
Зірка інстаграма
СолоХа
LILU
JONIBEK
Помста
Keta Rina
На світло
Анна-Марія
Дим
Время и Стекло
Любить тебя (Lyric Video)
Анастасия Кожевникова
Вигадав
LAUD
Два серця
DiAna
Камікадзе
DILEMMA
Солодка кара
Злата Огнєвіч
Подих ночі (feat. Bazhana)
Тартак
Назавжди
Open Kids
#Школа
Анна Тринчер
Chooyka
Mozgi
На крилах
Marietta Ways
Спробуй
Soul man
Luna
Ксанті
Текіла
Alyosha
Любишь другого
OLEYNIK
Наше LіТО
KAMALIYA feat. Rico Macho
А-я-я-й
Воплі Відоплясова
VOVA
Grosu
Карпатські квіти
Luiku
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv