Новини
04 березня
2019

Олег Скрипка їде в тур Україною з великим оркестром

Музикант, співак і автор пісень Олег Скрипка оголосив про початок свого всеукраїнського туру спільно з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ).

Виконавець наголошує: лише за 2 роки спільної роботи з колективом вони прекрасно зігралися разом. Результатом стали дві концертні програми, які й побачать міста України.

– Нашу першу програму з НАОНІ присвячено саме українській пісні. У ній лунатимуть сучасні твори, власне, мої пісні, у розкішній обробці оркестру, українські романси та народні пісні, – коментує Олег Скрипка. – Упродовж концертів відбудеться щире спілкування на загальні теми, а також я розповідатиму про місце української пісні у світовій музичній історії. Наприклад, такий факт, що найвідоміша джазова композиція у світі “Summertime” має українське походження! Чи про те, що авторство перекладеної на багато мов світу “Очи чёрные” належить одному видатному українцю.

Варто зазначити, що це перший оркестровий тур артиста. На його думку, у такий спосіб публіка “Воплів Відоплясова”, що хотіла би слухати добре знайомі та улюблені пісні у комфорті та оригінальних обробках, прекрасно поєднається у глядацькій залі з публікою НАОНІ. До речі, легендарний оркестр цього року святкуватиме 50-річний ювілей своєї діяльності.

– Безумовно, це не просто – щодня змінювати міста, переїжджати та давати концерти, але таким чином ти відшліфовуєш програму і майстерність. Тур – це деякою мірою перевірка на міцність, яка виводить тебе самого і весь колектив на новий рівень, – ділиться Олег Скрипка.

Вже відомо, що тур триватиме впродовж усього року. Зимою Олег Скрипка та НАОНІ познайомлять широкий український загал із програмою “Щедрик”, яку на Різдво, 7 січня, було представлено у київському Палаці “Україна”.

За матеріалами: m1.agency
Ефір
Роксолана
Олег Винник
Мені казково
TARABAROVA
Він є
SKEEMANS
2 дні (Lyric Video)
LAUD
Вільна
KAMALIYA
Серце
THE HARDKISS
Вона
ЛТК
Мій демон
ТНМК
Марево
DIMARIA
Мало
AliMonkey and LEO.K
Серцебиття
KUPTSOVA
Полюбэ
Mozgi
Prolisky (Lyric Video)
MamaRika
Тіло
KADNAY
OLA LA
OHITVA
Де ми
On I Ona
Lego
Антитіла
Ти мій тип
Наталка Карпа
Зашивает душу
MONATIK
Ягуар
Sonya Kay
Сжигай меня дотла
Горячий Шоколад
Це Вона (Зірка)
Ivan NAVI
І все добре
RULADA
Джеральдіна
Арсен Мірзоян
Коля
Ксанті
Ти моя половина
Дима Коляденко
Лучшая в мире
Ольга Горбачева
Зима
Олександр Пономарьов
Corazon (Lyric Video)
Michelle Andrade
Попелюшка
ТАРТАК feat. Нумер 482
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv