Новини
04 березня
2019

Олег Скрипка їде в тур Україною з великим оркестром

Музикант, співак і автор пісень Олег Скрипка оголосив про початок свого всеукраїнського туру спільно з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ).

Виконавець наголошує: лише за 2 роки спільної роботи з колективом вони прекрасно зігралися разом. Результатом стали дві концертні програми, які й побачать міста України.

– Нашу першу програму з НАОНІ присвячено саме українській пісні. У ній лунатимуть сучасні твори, власне, мої пісні, у розкішній обробці оркестру, українські романси та народні пісні, – коментує Олег Скрипка. – Упродовж концертів відбудеться щире спілкування на загальні теми, а також я розповідатиму про місце української пісні у світовій музичній історії. Наприклад, такий факт, що найвідоміша джазова композиція у світі “Summertime” має українське походження! Чи про те, що авторство перекладеної на багато мов світу “Очи чёрные” належить одному видатному українцю.

Варто зазначити, що це перший оркестровий тур артиста. На його думку, у такий спосіб публіка “Воплів Відоплясова”, що хотіла би слухати добре знайомі та улюблені пісні у комфорті та оригінальних обробках, прекрасно поєднається у глядацькій залі з публікою НАОНІ. До речі, легендарний оркестр цього року святкуватиме 50-річний ювілей своєї діяльності.

– Безумовно, це не просто – щодня змінювати міста, переїжджати та давати концерти, але таким чином ти відшліфовуєш програму і майстерність. Тур – це деякою мірою перевірка на міцність, яка виводить тебе самого і весь колектив на новий рівень, – ділиться Олег Скрипка.

Вже відомо, що тур триватиме впродовж усього року. Зимою Олег Скрипка та НАОНІ познайомлять широкий український загал із програмою “Щедрик”, яку на Різдво, 7 січня, було представлено у київському Палаці “Україна”.

За матеріалами: m1.agency
Ефір
Безодня
Тіна Кароль та Бумбокс
Глубоко...
MONATIK & Надя Дорофеева
Мелодія
THE HARDKISS
Захотів
СКАЙ
Місто
ONUKA
Моя ніч
Артем Пивоваров
Ти в мені є
Марія Яремчук
Полюси
Riya
Моя любов
DZIDZIO
Плакала
Kazka
Він є
SKEEMANS
VOVA
Grosu
Дим
Время и Стекло
Зеркала
NIKITA LOMAKIN
Покопокохай
TamerlanAlena
Любить тебя (Lyric Video)
Анастасия Кожевникова
Я чекав
Олександр Порядинський
Я твоєю стала
Таліна
Наречена
Божена Дар feat. AVIATOR
LILU
JONIBEK
Небо
Марина Одольська
Вона
ЛТК
Марево
DIMARIA
Тіло
Анна Добриднєва
Hello
Антитіла
Чому
DiAna
Маніфест
TARABAROVA
Бачу променi
Kishe
Плюс один
Наталка Карпа
Незнайомці
TRACH
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv