Новини
08 травня
2020

Найцінніша порада: до Дня матері зірки поділилися настановами від своїх мам

Всім відома аксіома — “Мама поганого не порадить!”. У переддень Свята всіх матерів ми вирішили розпитати артистів, якими настановами від найближчої людини вони користуються по життю із вдячністю. Відповіді читайте в матеріалі!

NIKITA LOMAKIN:

Найчастіше мама радить мені менше метушитися на сцені під час виступу і стежити за чистотою взятих нот! (Сміється.) І до сих пір може відчитати, якщо я раптом до цього не дослухаюся!

Анна Розумовська:

Моя мама — ніжна та жіночна, чуйна та добра. Вона виховувала мене, в першу чергу, як жінку, закладаючи правильне розуміння цього світу. “Ніколи і ні з ким не змагатися, знати себе і своє місце під сонцем, усвідомлюючи всю свою жіночу суть і силу”, “приймати цей світ таким, яким він є, залишаючись при цьому гарною людиною”, “прощати, ніколи не вступати в контакт із недоброзичливцями”, “відпускати, все, що належить тобі, буде твоїм”, “любити й шанувати чоловіка, дарувати натхнення, бути центром спокою для нього, опорою, другом, партнером, захистом” — за всі ці знання я неймовірно їй вдячна! Вона передала мені головне: любов і смиренність! А всі найзухваліші повадки — це в мені від тата! (Сміється.)

GROSU:

Абсолютно кожна порада від мами цінна! Вона ніколи не побажає зла... Я вдячна своїй мамі за те, що вона в мене — тверезо (не сліпо!) любляча людина. Напевно, саме тому в неї довгий час успішно виходило бути моїм продюсером! Мамочка вчила і вчить мене постійно працювати і не зупинятися. В неї самої — працьовитий характер, вона істинний “орач”! І, крім того, я дуже вдячна їй за те, що вона довіряє мені завжди і в усьому самій робити вибір. Тому що для неї найголовніше — моє щастя!

Сергій Мироненко:

Я ж виріс у маленькому селищі Полтавської області... Моя мама, відправляючи мене до університету в столицю, дуже переживала, аби мене не збили з пантелику та з наміченого шляху друзі й студентські вечірки. Так і говорила тоді: “Ти їдеш вчитися, аби добре влаштуватися і не працювати на городах!”. Переживала, так... Ну, побачивши її очі на моєму першому великому сольному концерті, я зрозумів, що не підвів її!

Marietta:

Дуже вдячна мамі за любов і віру в мене. Вона навчила мене відповідальності та працьовитості. Мамуся завжди казала, що ніколи в житті нічого саме собою не станеться, якщо цьому не посприяти. Тож із дитинства і до цього часу прислухаюся до маминих настанов, як не крути — вона права! (Сміється.)

Катя Вандина:

Мама першою підтримала моє бажання стати співачкою, і я дуже вдячна їй за це. Головна мамина порада — “тільки вперед, назустріч собі!”. Коли з 4-х років я давала перші домашні концерти, переспівуючи хіти Селін Діон “англійською”, мама думала, що я вундеркінд. Сьогодні я відчуваю, що її віра в мене анітрохи не похитнулася! (Сміється.)

ДОРОШ:

Мама шалено любить мене і мою сестру. Всю свою любов матір вклала у виховання нас, та й не тільки. Вона педагог із колосальним стажем: 50 років пропрацювала в школі. Я шалено радий, що завдяки їй я став тим, ким є зараз. Своїх дітей я вчу жити без допомоги батьків. Бути самодостатнім вкрай важливо в нашому світі!

KAMALIYA:

Я вдячна матусі за безумовну підтримку! І є порада, яку я точно передам і своїм донькам: “ніколи і за жодних обставин не забувати, що ти — Жінка!”. Добре виглядати, посміхатися, не лихословити на публіці, бути м’якою та поступливою — в цьому і полягає жіноча сутність. Думаю, не без допомоги цієї поради я зустріла Чоловіка своєї мрії!


За матеріалами: M1.AGENCY
Ефір
Не уходи домой
TamerlanAlena
Мова тіла
TVORCHI
Обещай (Mood Video)
Катя Вандина
Знаю я
PANCHYSHYN
Глубоко...
MONATIK & Надя Дорофеева
Кольоровими
ЛІА
Пакет
Adm:t
Ей ти
Kish
Просто танцюй
Bakun & Ірина Федишин
У далекій стороні
GREMO
Танці з зірками
Гайтана
CHINA
ПТП
Ходимо
Sonya Kay
Криминал
Open Kids feat. Danskiy
#Всепробачати feat.Oksana Mukha
Dan Balan
Тікай
KLER
Магія (Mood Video)
Gorim
#НІНАДОНТСТРЕС (Lyric Video)
Jerry Heil
Холодна ніч
Ivan NAVI
Ne Dogorela
Tanya Li feat. Mchlss
Відчуй
Артем Пивоваров
Псих
Ofliyan feat. Yulia Yurina
Цю ніч
Kishe
Твої слова
Shy
Запахом кави
KOLONAS
Вирулю
GRLS
Karantyn (Lyric Video)
SERAFYN
Ты
Misha Romanova
Вогонь
Mirami
На хайпі (OST "Новенька")
MELOVIN
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv