Новини
20 грудня
2019

Микола Баграєв: “Більшість подій цього року минули під егідою цифри 5”

Засновник телеканалів М1 і М2, глава наглядової ради радіогрупи “Тавр Медіа”, засновник компанії “Таврійські Ігри” Микола Баграєв дав ексклюзивне інтерв’ю, аби підбити підсумки 2019 року.

– Яку стратегічну мету Ви поставили для своєї п'ятирічки?

– Створити своєрідну екосистему, яка допомагала б розвитку української музичної індустрії.

– Екосистема, в сенсі, економічна?

– Еко в цьому разі і економічна, і еко як природна система, що допомагає народжуватися і розвиватися талановитим людям, які пов'язують своє життя з музикою. На відміну від медичного ЕКО, наша система природна, а не штучна. Її головні призначення – знаходити, розвивати і заохочувати музикантів.

– З чого ж складається Ваша система, як вона працює?

– Що потрібно шоу-бізнесу? Насамперед, хороший артист, який разом зі своєю командою створить хороший музичний продукт, який перетвориться на аудіохіт для радіо, рейтинговий відеокліп для ТБ та Інтернету, а також яке згодом стане елементом шоу, на яке захочуть купувати квитки. Щоб отримати хорошого артиста потрібно зауважити його талант ще в дитині. Для цього ми відродили дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри", який славиться сильним вокальним конкурсом і є унікальною школою для дітей, які хочуть вибрати професію артиста. Та й не тільки артиста. З учасників "Чорноморських Ігор" виростають і звукорежисери, і аранжувальники, і композитори, і дизайнери, і піарники, і менеджери артистів... Загалом, з більшістю професій, які є в шоубізнесі, можна на практиці познайомитися на "Чорноморських Іграх". І зробити свій вибір.

Наступною сходинкою у нас йде молодь. Для молодих виконавців ми проводимо конкурс нової української пісні "Хіт-конвеєр" від телеканалу М2. Тут цікавий момент. На цьому конкурсі ми зустрічаємо не тільки масу нових цікавих виконавців, а й чуємо сотні нових пісень. Адже в конкурсі беруть участь тільки нові пісні, які не засвічені раніше в медіапросторі. "Хіт-конвеєр" – це такий собі трамплін у шоубізнес. Адже переможець отримує розкрутку на мільйон, куди входить зйомка кліпу, його ротація на ТБ, ротація пісні на радіо. До фіналістів теж приходить популярність, адже фінал конкурсу показується в прямому телеефірі на всю країну. Хтось знаходить свого продюсера ще на етапі відбіркових турів. "Хіт-конвеєр" – хороша можливість для молодих музикантів.

– Ви сказали, головні призначення Вашої екосистеми – знаходити, розвивати, заохочувати. З першими двома пунктами ми розібралися. А для заохочення, я так розумію, існують музичні премії...

– Абсолютно правильно. На жаль, в Україні їх дуже мало. Ми організовуємо дві з них. "Золота Жар-птиця" – для заохочення виконавців, ротується на каналі української музики М2 і M1 Music Awards – як музичний підсумок року. Водночас M1 Music Awards – це значно більше, ніж церемонія нагородження найкращих українських виконавців. Це премія, яка об'єднує в собі мотивувальний момент у вигляді вручення статуеток і грандіозне музичне технологічне шоу.

– Багато було критики і заздрісних коментарів після M1 Music Awards?

– Конструктивної критики – поодинокі випадки. І ми дуже вдячні тим, хто поділився з нами своєю позицією. А в іншому – все стабільно передбачувано. Виграли – хвалять, не виграли – критикують. Нічого нового. Також абсолютно звичні й очікувані для нас питання в стилі: "Чому серед номінантів немає того чи іншого артиста?" Такі люди, мабуть, не зовсім знайомі з правилами премії. І я вкотре повторюю: M1 Music Awards – премія для українських артистів за версією телеканалу М1. Не за версією соцмереж, а за версією M1 Music Awards! Крапка. Порівнюючи з кількістю позитивних відгуків і публікацій у ЗМІ, можна сказати, що критики й не було.

– До речі, діджиталізація допомогла Вам посилити підтримку артистів у плані анонсування концертів і турів? На цифрових носіях РТМ Україна реклами концертів стало значно більше.

– Звісно, у цифрових носіїв можливостей у багато разів більше. Тільки за одну хвилину на одному носії можна показати до 10 макетів. А раніше наклеїв і висить місяць. На скролах змінювалося до 5 сюжетів. Тож так, завдяки диджиталізаціі РТМ Україна став рекламувати значно більше музичних подій.

– М1 і М2 будуть і надалі показувати концерти, організовані не вашим холдингом?

– Безумовно. Прямі включення, повні версії, нарізки ключових музичних подій в Україні ви побачите на цих каналах. Сподіваюся, цих подій буде все більше і більше. І більшає виконавців, які готові замахнутися на стадіон. Це тішить.

За матеріалами: obozrevatel.com
Ефір
ПОЛОН - Video Premiere
KADNAY
ПОЖЕЖА / official music video /
GLAMOUR
Я люблю тебе, Київ
DZIDZIO
Короче понятно (Lyric video)
Анна Тринчер
Птах
Анна Розумовська
Лей, не жалей
Макс Барских
Вільна (OST «Віддана»)
Тіна Кароль та Юлія Саніна
Герой моїх думок (No One)
Юлія Войс ft. Inusa Dawuda
Солодка кара
Злата Огнєвіч
Щастя неземне
Пономарьов Олександр
Лайви
Sonya Kay
Tranquila
Michelle Andrade
Пташка
Тартак feat. Вахтанг Кікабідзе
Янголи плачуть
Оля Цибульська
Весь світ
Беz обмежень
Як не крути
Marietta
Все що нам треба
KOSMOPOLIS
Торнадо
Alyosha & Vlad Darwin
#Вільна_каса
Jerry Heil
Дом
Артем Пивоваров
Холодно і тепло
ULIANA ROYCE
Коли Нема Тебе [ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ]
Ivan NAVI
Край
Bubble Gum
Хто, як не ти
THE HARDKISS
Цю ніч
Kishe
Мадемуазель (Lyric video)
Аня Жуліна
Танці на воді
E.K.A feat. Sheemy
Удары
НЕАНГЕЛЫ
Ой, кваси мої, кваси
Jonych & Ципа Банда
AO - (Official Lyric Video)
PANCHYSHYN
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv