Новини
знімок наданий прес-службою виконавиці
22 березня
2018

KiRA MAZUR відкриє себе нову

Українська співачка, авторка й виконавиця пісень «Я би» і «Карі очі» постане перед шанувальниками в новому образі та стилі.

Артистка готується до глобальних змін. KiRA збирається взяти участь у спортивному проекті, назву якого поки тримає в секреті, а також планує випуск експериментальних для себе й України пісні та кліпу.

«Я люблю зміни. Точніше, я без них не можу жити. Вихід із зони комфорту – це просто її розширення. Мене навіть іноді лякає той факт, що я ніяк не можу заспокоїться і постійно хочу кардинальних змін в усьому. Ні, це не означає, що я непостійна, це означає, що я невгамовна», – зазначила виконавиця.

KiRA MAZUR увірвалася в шоу-бізнес представивши неординарну композицію «Карі очі» і кліп, у якому постала в яскравому казковому образі.

За цим слідувала співпраця з дизайнером Олексієм Залевським. Ставши музою його ювілейного показу на «Ukranian Fasion Week», KiRA з’явилася в ексклюзивному авторському образі – прив’язаною до стіни. А ще вона вшанувала модельєра ексклюзивними версіями пісень «Mamba» і «Карі очі».

«Будемо бачити келих наполовину повним. Іноді, озираючись назад, мені здається, що я прожила кілька життів, я змінювалася багато разів, причому кардинально! Але тепер особливий період в моєму житті. Нині я буду нова, як ніколи. Моя музика, мій зовнішній вигляд, спосіб життя і навіть думки – хочу, щоб усе стало відкритим для вас! Хочу бути повністю чесною зі своєю аудиторією. Хочу розчиниться звуком у ній. І дуже сподіваюся, що вам сподобається», – заінтригувала KiRA MAZUR.

На початку березня співачка презентувала пісню «Де я» і кліп на неї, яким звернула увагу суспільства на соціальні проблеми.

За матеріалами: від прес-служби виконавиці
Ефір
Моя любов
DZIDZIO
Porsche (remix)
Eugenia Scarlett
Мала
Віталій Козловський
Гойдай
Наталка Карпа
Рано
TamerlanAlena
Уходи
Лия Ли
Буде син
Антитіла
ELEFANTE
NK
Просто танцюй
Bakun & Ірина Федишин
Сам на Сам
A.R.M.I.A
А-я-я-й
Воплі Відоплясова
Осінь
Віктор Винник і МЕРІ
Ніжно
Barabanova
СВ2
MOZGI
Любові нема
E.K.A
AO - (Official Lyric Video)
PANCHYSHYN
Prolisky
MamaRika
ДШ
Бумбокс
На фоні Париж
Alyosha
Марія-мрія
Selfy
Voda
Gena Viter
Давай втечемо
СКАЙ
Танці з зірками
Гайтана
ЗОЖ
LAUTA
#не_танцюю
TVORCHI
Запали вогонь (Official music video)
Lisa Bajrak
Ходимо
Sonya Kay
Вода (Не такі, як всі)
On i Ona
Що ти наробив?
Яна Брилицька
CHINA
ПТП
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv