Новини
знімок наданий прес-службою виконавиці
22 березня
2018

KiRA MAZUR відкриє себе нову

Українська співачка, авторка й виконавиця пісень «Я би» і «Карі очі» постане перед шанувальниками в новому образі та стилі.

Артистка готується до глобальних змін. KiRA збирається взяти участь у спортивному проекті, назву якого поки тримає в секреті, а також планує випуск експериментальних для себе й України пісні та кліпу.

«Я люблю зміни. Точніше, я без них не можу жити. Вихід із зони комфорту – це просто її розширення. Мене навіть іноді лякає той факт, що я ніяк не можу заспокоїться і постійно хочу кардинальних змін в усьому. Ні, це не означає, що я непостійна, це означає, що я невгамовна», – зазначила виконавиця.

KiRA MAZUR увірвалася в шоу-бізнес представивши неординарну композицію «Карі очі» і кліп, у якому постала в яскравому казковому образі.

За цим слідувала співпраця з дизайнером Олексієм Залевським. Ставши музою його ювілейного показу на «Ukranian Fasion Week», KiRA з’явилася в ексклюзивному авторському образі – прив’язаною до стіни. А ще вона вшанувала модельєра ексклюзивними версіями пісень «Mamba» і «Карі очі».

«Будемо бачити келих наполовину повним. Іноді, озираючись назад, мені здається, що я прожила кілька життів, я змінювалася багато разів, причому кардинально! Але тепер особливий період в моєму житті. Нині я буду нова, як ніколи. Моя музика, мій зовнішній вигляд, спосіб життя і навіть думки – хочу, щоб усе стало відкритим для вас! Хочу бути повністю чесною зі своєю аудиторією. Хочу розчиниться звуком у ній. І дуже сподіваюся, що вам сподобається», – заінтригувала KiRA MAZUR.

На початку березня співачка презентувала пісню «Де я» і кліп на неї, яким звернула увагу суспільства на соціальні проблеми.

За матеріалами: від прес-служби виконавиці
Ефір
Вигадав
LAUD
Крила
Jamala
Oinagori
Alina Pash
Моє кохання
Сергій Бабкін
Дива
Kazka
Hello
Антитіла
Боні і Клайд
Eugenia Scarlett
Моя ніч
Артем Пивоваров
Солодка кара
Злата Огнєвіч
Камікадзе
DILEMMA
Пташечка
Vivienne Mort
Герой моїх думок (No One)
Юлія Войс ft. Inusa Dawuda
Disco Girl
KADNAY
Лайви
Sonya Kay
Попа как у Ким
NK
Подих ночі (feat. Bazhana)
Тартак
#Літо-Мохіто
Opium
Катамаран
ZELENO
Це Вона (Зірка)
Ivan NAVI
Вабити
Тіна Кароль
Вона
ЛТК
Море (Lyric Video)
Оля Цибульська
#Татанці
Марина Тимофійчук
Марево
DIMARIA
Спробуй
Soul man
Рано
TamerlanAlena
Зірка інстаграма
СолоХа
Мало
AliMonkey and LEO.K
VOVA
Grosu
Він є
SKEEMANS
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv