Новини
06 вересня
2019

Гурт DILEMMA зійшов з розуму та потрапив до лікарні

Команда представила кліп на хіт “Шаленій”.

— Мій тато завжди мріяв, щоб я стала лікарем. Ось і здійснилась його мрія! — жартівливо коментує нову роботу гурту його солістка Ніка Маніка. Сингл “Шаленій” — не просто нове звучання сучасної української музики, а й саунд, який виводить її на європейський рівень! З моменту виходу альбому, пісня не залишає гарячі ротації не тільки українських радіостанцій, а й діджей-сетів по всій Європі. І нарешті яскравий хіт дочекався своєї відеоекранізації!

— Ми готувалися дуже довго. То не могли визначитися з ідеєю. Не хотілося банальності і передбачуваності. Пробували працювати з десятками режисерів, і майже у кожного сценарій починався зі сцени, в якій я прокидаюся в ліжку поряд із Джеєм і безжально йду від нього. Або він прокидається вже один. У якийсь момент ми вирішили призупинити весь цей процес і поїхали відпочивати, — розповідає Ніка.

Але рішення, як це часто буває, знайшлося там, де на нього найменше шукали. Фронтмен гурту Джей Бардаченко так згадує цей момент:

— Зараз усе складніше стає знайти ідею, яка тебе по-справжньому зачепить. Ми знайшли багато режисерів і сценаристів, але весь час щось було не так. Те лейбл не стверджував, то ми спалахували, то знову перегорали. І раптом, моя дівчина Катя в черговий раз нагадала мені про ідею, яка виникла у неї, як тільки я вперше поставив їй пісню. Вона сказала, що було б круто зняти божевілля, в гамівних сорочках, в психлікарні, але красиво, не страшно. Знаєте, як кажуть? Перша ідея — найвірніша. Так ось це той самий випадок!

В результаті, за допомогою режисера Олега Пилипенка і продакшн-студії Best Friends хлопцям вдалося втілити свій незвичайний задум. Сюжет пісні — про те, як хлопець божеволіє по дівчині в полоні нездійсненних надій, перенісся в кліп і втілився у вигляді прямої, але несподіваної метафори.

Зйомки проходили в реальній старій київській лікарні, а ролі лікарів і пацієнта виконали самі учасники гурту. Кліп було знято всього за 12 годин, третину з яких Джей пролежав на ліжку без матрацу.

Сингл “Шаленій” — частина однойменного альбома гурту, який вийшов на лейблі Kontramarka півроку тому. Вже зараз альбом претендує на звання одного з найкращих танцювальних релізів 2019 року.

 


За матеріалами: Прес - служба виконавця
Ефір
Ой, мамо
Андріана
Моє море
Віталій Козловський
Hasta La Vista
Michelle Andrade
Ти мене кохай
Мята & Ivan NAVI
Альо-на!
Тік
Невеста
Julia Voice
Найкращий день OST "Скажене Весілля"
Потап & Олег Винник
Обіцяю
NK
Гойдай
Наталка Карпа
Ти робиш мене кращим
PANCHYSHYN
Luna
Ксанті
Конвалія
Віктор Павлік
#Літо-Мохіто
Opium
Porsche (remix)
Eugenia Scarlett
Подих ночі (feat. Bazhana)
Тартак
Дива
Kazka
Шаленій
DILEMMA
Ягуар
Sonya Kay
Моя любовь
Машa Тимошенко
На крилах
Marietta Ways
Мільярди
Беz обмежень
Сережа
НЕАНГЕЛЫ
Нірвана
Лія Лі
Диво
JONIBEK
Божевільні ночі
LASKAVA
Де ми
On I Ona
Сонце замість шапки
Скрябін
То така любов
ULIANA ROYCE
Хімія
Ivan NAVI ft. Марія Яремчук
Вона
ЛТК
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv