Новини
06 вересня
2019

Гурт DILEMMA зійшов з розуму та потрапив до лікарні

Команда представила кліп на хіт “Шаленій”.

— Мій тато завжди мріяв, щоб я стала лікарем. Ось і здійснилась його мрія! — жартівливо коментує нову роботу гурту його солістка Ніка Маніка. Сингл “Шаленій” — не просто нове звучання сучасної української музики, а й саунд, який виводить її на європейський рівень! З моменту виходу альбому, пісня не залишає гарячі ротації не тільки українських радіостанцій, а й діджей-сетів по всій Європі. І нарешті яскравий хіт дочекався своєї відеоекранізації!

— Ми готувалися дуже довго. То не могли визначитися з ідеєю. Не хотілося банальності і передбачуваності. Пробували працювати з десятками режисерів, і майже у кожного сценарій починався зі сцени, в якій я прокидаюся в ліжку поряд із Джеєм і безжально йду від нього. Або він прокидається вже один. У якийсь момент ми вирішили призупинити весь цей процес і поїхали відпочивати, — розповідає Ніка.

Але рішення, як це часто буває, знайшлося там, де на нього найменше шукали. Фронтмен гурту Джей Бардаченко так згадує цей момент:

— Зараз усе складніше стає знайти ідею, яка тебе по-справжньому зачепить. Ми знайшли багато режисерів і сценаристів, але весь час щось було не так. Те лейбл не стверджував, то ми спалахували, то знову перегорали. І раптом, моя дівчина Катя в черговий раз нагадала мені про ідею, яка виникла у неї, як тільки я вперше поставив їй пісню. Вона сказала, що було б круто зняти божевілля, в гамівних сорочках, в психлікарні, але красиво, не страшно. Знаєте, як кажуть? Перша ідея — найвірніша. Так ось це той самий випадок!

В результаті, за допомогою режисера Олега Пилипенка і продакшн-студії Best Friends хлопцям вдалося втілити свій незвичайний задум. Сюжет пісні — про те, як хлопець божеволіє по дівчині в полоні нездійсненних надій, перенісся в кліп і втілився у вигляді прямої, але несподіваної метафори.

Зйомки проходили в реальній старій київській лікарні, а ролі лікарів і пацієнта виконали самі учасники гурту. Кліп було знято всього за 12 годин, третину з яких Джей пролежав на ліжку без матрацу.

Сингл “Шаленій” — частина однойменного альбома гурту, який вийшов на лейблі Kontramarka півроку тому. Вже зараз альбом претендує на звання одного з найкращих танцювальних релізів 2019 року.

 


За матеріалами: Прес - служба виконавця
Ефір
Зомбі
KOLA
Щастя неземне
Пономарьов Олександр
Капли
Alyosha
ТУМБАЛА Є
ДИМА КОЛЯДЕНКО
Воспоминания
NK
Спалах feat. Олена Кравець (Mood Video)
Сергій Бабкін
Porsche (remix)
Eugenia Scarlett
Поцілунок
Олександр Порядинський
Вільна (OST «Віддана»)
Тіна Кароль та Юлія Саніна
Лей, не жалей (remix)
Макс Барских
Хіт цього літа
Катерина Бужинська
Герой моїх думок (No One)
Юлія Войс ft. Inusa Dawuda
Грязные танцы
LAUD
Василь
СолоХа
Я для тебе
Павло Табаков
Nu (Mood Video)
Mila Nitich
Королева ночи
Оля Полякова
#не_танцюю
TVORCHI
Мохіто
Yariko
Безумная любовь
Олег Винник
Все буде добре
Анна-Марія
Я тобі не мамка
SLAVIA
Давай втечемо
СКАЙ
Ты
Misha Romanova
Не боюся
Мята
Не йди
Океан Ельзи
#НІНАДОНТСТРЕС (Lyric Video)
Jerry Heil
Маракуйя
Marietta
Karantyn (Lyric Video)
SERAFYN
Там, де є любов
Анна Розумовська
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv