Новини
27 травня
2019

“АНТИТІЛА” зібрали прихильників на свій перший стадіон

Дізнайся, як минув стартовий концерт стадіонного туру гурту на підтримку нового альбому “Hello”.

У суботу, 25 травня, популярний український гурт “АНТИТІЛА” представив концертне шоу “Hello”, зібравши на стадіоні “Арена Львів” близько двадцяти тисяч прихильників.

Підготовка до стадіонного туру тривала майже два роки, адже після фінального концерту попереднього туру “Сонце” музиканти одразу почали планувати, а згодом і активно втілювати в життя ідею стадіонного туру.

Концертне шоу “Hello”, режисерами якого виступили “АНТИТІЛА” та Анна Обоянська, — це новий формат концертів, що вже вразив львів’ян масштабами сценічної конструкції, розмірами екранів, кількістю світлового обладнання. Незмінними залишилися пісні, якісний живий звук, енергетика музикантів, а також відверті слова фронтмена Тараса Тополі зі сцени.


Фанати гурту “АНТИТІЛА” отримали якісне live-show з візуальними та графічними ефектами, що повністю занурювали в атмосферу пісень, окрім того, музиканти провели візуальний тур 10-річною історією групи. Завдяки технічному партнеру туру, компанії “PR Music”, “АНТИТІЛА” першими в Україні презентували на концерті найсучасніше звукове та світлове обладнання.

Концертну програму вечору відкрили спеціальні музичні гості — відомий рок-гурт з Польщі CHEMIA та талановитий український артист MELOVIN. Програма гурту “АНТИТІЛА” тривала близько двох з половиною годин. Окрім вже відомих хітів “TDME”, “Вірила”, “Лови момент”, “LEGO”, гурт виконав й інші пісні з нової платівки, а також зіграв хіти з попередніх альбомів.

Нагадаємо, стадіонний тур у підтримку альбому “Hello” відбудеться у п’яти містах України. Відчути атмосферу концертного шоу “Hello” зовсім скоро зможуть глядачі інших міст: 7 червня — у Харкові, 15 червня — у Полтаві, на День Незалежності — в Одесі та 17 листопада — у столиці.

За матеріалами: прес - служба “АНТИТІЛА”
Ефір
Виолончель
NIKITA LOMAKIN
Де ми
On I Ona
ЗОЖ
LAUTA
Подих ночі (feat. Bazhana)
Тартак
Край
Bubble Gum
#ЛовиКайф
Riya
Ameli
Володимир Ткаченко
Зірка інстаграма
СолоХа
Вабити
Тіна Кароль
Перша леді
Pianoбой feat. Alina Pash
Chooyka
Mozgi
Ціп-ціп
NAVKA (Марина Тимофійчук)
Нірвана
Лія Лі
Цунамі
TARABAROVA
Вона
ЛТК
Ти мене кохай
Мята & Ivan NAVI
А-я-я-й
Воплі Відоплясова
Обіцяю
NK
Конвалія
Віктор Павлік
Ти мовчиш
Shy
Disco Girl
KADNAY
Вигадав
LAUD
Свидание
Бамбинтон
Ягуар
Sonya Kay
Дим
Время и Стекло
Хватит свистеть
Michelle Andrade
Хімія
Ivan NAVI ft. Марія Яремчук
Моє море
Віталій Козловський
Криє (Кроет)
Eugenia Scarlett
Місто
ONUKA
Поле не повинно бути порожнім і містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу bugreport@m2.tv